Promocja grudniowa - wybierz sobie wymarzony prezent!

Kup teraz i przekonaj się, jak Locatick może odmienić Twój biznes

Nadszedł nasz ulubiony czas – ten na świąteczne niespodzianki! ☃️ Nic nie cieszy równie bardzo, jak trafiony prezent. Dlatego w tym roku wybór należy do Ciebie!🎄 Zamów system na rok i zdecyduj: 🎁 pełne wdrożenie za darmo czy 🎁 trzy miesiące gratis?
 • Zyskaj do 3 miesięcy abonamentu Locatick za darmo lub pełne wdrożenie!
 • Przygotujemy dla Ciebie bezpłatne spotkanie orientacyjne, dostosowane do branży, w której operujesz!
 • Elektroniczne protokoły, zadania cykliczne, wszystko w jednym miejscu już od pierwszego dnia pracy!

Skorzystaj z okazji i zacznij nowy rok z niezawodnym wsparciem Locatick!

Uzupełnij formularz

* pole obowiązkowe

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Telefon *

  Nazwa firmy *

  NIP *

  Branża *

  Ilość użytkowników *

  Jak się dowiedziałeś o Locatick *

  Wybierz wymarzony prezent *

  ikona wysłania

  Formularz wysłany!

  Dziękujemy za Twoje zaufanie! Informacje o dostępie do konta oraz płatności otrzymasz drogą mailową.

  FAQ

  1Czym jest oprogramowanie Locatick do obsługi zleceń w terenie?
  Zarządzanie usługami w terenie (FSM) umożliwia właścicielom firm zarządzanie i obsługę zleceń wykonywanych w terenie i rozwijanie działalności w sposób wydajny i opłacalny. Dzięki oprogramowaniu FSM możesz planować więcej zadań, tworzyć zoptymalizowane trasy, powiadamiać i komunikować się z klientami, integrować się z rozwiązaniami do inwentaryzacji i księgowości, a wszystko to z poziomu jednej, przystępnej cenowo platformy. Locatick został zaprojektowany w taki sposób, że niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy w terenie, masz pod ręką narzędzia do organizowania swojego zespołu, komunikowania się z klientami i rozwijania swojej firmy.
  2Jakie branże korzystają z oprogramowania Locatick do obsługi zleceń w terenie?
  Oprogramowanie dla usług terenowych jest wykorzystywane przez firmy zajmujące się naprawami, instalacjami, konserwacją, kształtowaniem krajobrazu, sprzątaniem i innymi usługami, które wymagają pracy ekip w domach klientów, firmach lub w terenie. Branże takie jak sprzątanie mieszkań, pielęgnacja trawników, HVAC, hydraulika, elektryka, zwalczanie szkodników i pielęgnacja drzew polegają na oprogramowaniu w celu obniżenia kosztów, zwiększenia wydajności i zaimponowania swoim klientom.
  3Czy Locatick oferuje aplikację mobilną do obsługi zleceń w terenie?
  Oczywiście. Nasza aplikacja mobilna do zarządzania usługami w terenie pozwala zarządzać zespołem i operacjami z dowolnego miejsca. Aplikacja mobilna Locatick daje technikom dostęp do ich harmonogramów, informacji o zleceniach pracy, wycen i wskazówek dojazdu do następnego zadania, w dowolnym czasie i z dowolnego telefonu lub tabletu z systemem Android.
  4Jakie są kluczowe zalety Locatick?
  Platforma Locatick do obsługi zleceń w terenie pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na rozwoju swojej firmy. Dodatkowo, na każdym kroku możesz liczyć na dedykowane, bezpłatne wsparcie zespołu Locatick.

  Bardziej efektywne planowanie i zarządzanie pracownikami w terenie: Nigdy nie przegap kolejnego spotkania serwisowego. Dzięki kalendarzowi możesz łatwo sprawdzić, kto jest dostępny, przypisywać pracowników do zadań i stworzyć wydajne dzienne harmonogramy.

  Niższe koszty paliwa: Korzystaj z optymalizacji tras, aby tworzyć inteligentne trasy, które zmniejszają przebieg i zwiększają wydajność. Będziesz w stanie wykonać więcej zleceń każdego dnia.

  Zwiększenie zadowolenia klientów: Zapewnij swoim klientom obsługę, na jaką zasługują. Wysyłaj wiadomości tekstowe w drodze, natychmiast wysyłaj wyceny i faktury pocztą elektroniczną, a także pozwól klientom tworzyć nowe zapytania, sprawdzać postępy w pracy i płacić faktury online.
  5Jakie są koszty związane z Locatick?
  Darmowe 14-dniowe demo i elastyczne plany cenowe: Locatick oferuje dwa plany cenowe - wybierz plan "Szybki Start", który umożliwi Ci rozpoczęcie pracy na platformie w ciągu kilku minut, lub plan "Dopasowany" - wówczas przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę i dostosujemy platformę do Twoich oczekiwań. Plany możesz zmieniać lub anulować w trakcie trwania subskrypcji a zanim zdecydujesz, możesz wypróbować Locatick za darmo, przez 14 dni.

  W czym mogę Ci pomoć?

  Nasza konsultantka Adrianna odpowie na wszystkie Twoje pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

  Adrianna Zbrzeźna

  Customer Specialist

  +48 535 694 454
  adrianna.zbrzezna@locatick.com