Facility Management

To jeden z naszych głównych obszarów działań. Locatick wyrósł na branży FM i dlatego czujemy się w niej silni. Bliska współpraca z praktykami, którzy na FM zjedli zęby, pozwala nam poznawać cały proces zarządzania obiektami, opisać i zrozumieć krok po kroku zachodzące w nim działania oraz wytypować te zadania, którymi można najskuteczniej zwiększyć wydajność pracy. Dzięki temu system Locatick zawiera narzędzia, które faktycznie są potrzebne w pracy, jego użytkowanie jest intuicyjne, a jednocześnie kosztuje niewiele. Każda nowa funkcja zawsze jest testowana w praktycznym działaniu operacyjnym na obiektach. Wiemy bowiem, że zaufanie naszych klientów do systemu Locatick nie jest ofiarowane raz na zawsze.

Poznaj rozwiązania expand_more

Bazy urządzeń

Pracujesz na obiektach, gdzie doglądasz wielu różnych urządzeń? Dodając do systemu Locatick informacje o każdym z nich określasz gdzie poszczególne urządzenia się znajdują oraz gromadzisz informacje o ich kluczowych parametrach. W ten sposób tworzysz bazę urządzeń, a system Locatick sam je porządkuje w logiczny sposób. Możesz generować o nich zbiorcze tabele lub filtrować po słowach kluczowych.

Zaplanowane konserwacje i przeglądy

Dla wielu urządzeń i instalacji, którymi opiekujesz się na co dzień w budynku, możesz zaplanować cykliczne przeglądy. Zrób to tylko raz, a system Locatick sam Ci o tym przypomni, gdy nadejdzie właściwy moment. Zostaniesz o tym powiadomiony poprzez automatycznie utworzone nowe zadanie, które będziesz mógł przypisać jednemu ze swoich pracowników.

Wszystkie zlecenia w jendym miejscu

Locatick ułatwia tworzenie nowych zadań, przypisywanie ich do pracowników, zarządzanie zrealizowanym i opóźnionymi. Wszystkie zadania zobaczysz w jednym miejscu. Możesz je wyświetlić w postaci tabelki oraz punktów na mapie. Możesz określić nawet orientacyjny czas realizacji zadania dzięki czemu Twoi pracownicy dostaną od Ciebie realną do wykonania liczbę spraw. Dzięki mądremu zarządzaniu czasem pracy unikasz ryzyka opóźnień i kar za niedotrzymanie terminów.

Określ poziom uprawnień

Jeśli w Twojej pracy określone informacje o urządzeniach lub obiektach mogą widzieć tylko wybrane osoby lub grupy osób możesz sam to zdefiniować. Wybierz którzy pracownicy i jaki poziom dostępu do wybranych treści uzyskają. Dzięki temu każdy widzi i wie tylko tyle ile powinien, a Twój biznes jest chroniony przed wyciekiem danych klientów.

Zgłaszanie usterek przez najemców

Na rynku o silnej konkurencji cenne są atuty pokazujące Twój biznes jako nowoczesny, sprawnie zarządzany i otwarty na potrzebę klienta. Zaoferuj swoim kontrahentom możliwość zgłaszania spraw online bezpośrednio do Twojego systemu Locatick. Dla najemców budynków to wygodna droga komunikacji, gdzie 24/7 mogą zgłaszać awarie lub usterki, A Ty masz szansę lepiej zorientować się w aktualnych zadaniach rozpoczynając nowy dzień pracy.

Zaufali nam

Rozpocznij zmianę skontaktuj się

Tel. +48 535 694 454
mail: info@locatick.com

Locatick Sp. z o.o.
Porcelanowa 23
40-246 Katowice, Polska