O nas

Locatick to zespół programistów, ekspertów z zakresu Facility Management, telematyki, kartografii i wykorzystywania danych przestrzennych.

Jak pracujemy

Jesteśmy pasjonatami interakcji z lokalizacją, z wieloletnim doświadczeniem w programowaniu i rozwoju biznesu, od korporacji po małe, rodzinne firmy. Żadnych tajnych składników. Po prostu ciężko pracujący entuzjaści, którzy lubią robić ciekawe rzeczy.

Co robimynajlepiej

Jak mówimy „Everything happens somewhere”. Locatick buduje produkty cyfrowe, które pozwalają ludziom współdziałać z lokalizacją. Odkrywamy świat „gdzie” i tworzymy z pasją unikalne rozwiązania. Robimy rzeczy szybciej, łatwiej i przystępniej.

Z czegojesteśmy dumni

W branży Facility Management obsługujemy jeden z najbardziej spektakularnych biurowców w Warszawie, Chmielna 89. Dla FBSerwis rozwijamy narzędzie do obsługi 7000 przystanków w Warszawie na wymagającym kontrakcie. Stworzyliśmy dedykowany system na Festiwal Pol’and’Rock dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jako Partner Zabezpieczenia Medycznego dostarczając dedykowane narzędzie do zarządzania patrolami medycznymi oraz służbami porządkowymi.

Doświadczony Zespół Zarządzający

Doświadczony menadżer skupiony na rozwoju zespołów i organizacji. Posiada ponad 10-letnie, międzynarodowe doświadczenie zawodowe w zakresie controllingu, sprzedaży i zarządzania projektami.

Sławek Stolarski

CEO
Programista z ponad 10-letnim doświadczeniem w takich technologiach jak PHP, Symfony, JScript, Angular, Mysql, Postgresql a także z dużym doświadczeniem w projektowaniu aplikacji mobilnych Android oraz w technologii Hybrid NativeScript.

Piotr Zakrzewski

CTO

Skontaktuj się z nami

Zaprezentujemy Tobie nasz system. Przygotujemy darmową analizę korzyści i obszarów wsparcia. Przygotujemy indywidualną ofertę

Tel. +48 535 694 454
mail: info@locatick.com

Locatick Sp. z o.o.
Porcelanowa 23
40-246 Katowice, Polska