Budujemy rozwiązania, które zmieniają
przyszłość pracy w terenie

W Locatick tworzymy oprogramowanie oparte na chmurze, aby umożliwić firmom z wielu branż bezproblemowe planowanie, zarządzanie, analizowanie i rozliczanie zadań realizowanych w terenie.

Nasza historia

Locatick został założony w 2019 roku przez pasjonatów technologii i innowacji, którzy wierzą, że cyfryzacja i automatyzacja fundamentalnie zmienią to jak działa każda branża na co dzień. Locatick został stworzony specyficznie z myślą o wyzwaniach, przed jakimi stoją dzisiaj firmy świadczące usługi w terenie i w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby ich klientów. Po wielu miesiącach badań, projektowania i testów, wprowadziliśmy na rynek aplikację, która stała się niezastąpionym narzędziem w branży serwisowej i instalacyjnej. Od początku budowaliśmy naszą aplikację przy bardzo bliskiej współpracy z biznesem i w odpowiedzi na jego realne potrzeby. Do dzisiaj pracujemy w modelu w którym klienci na bieżąco zgłaszają nam swoje problemy a my projektujemy i wdrażamy dla nich rozwiązania, które pomagają je rozwiązywać.

Nasze wartości

W Locatick wierzymy w ciągły rozwój. Nasze nastawienie na rozwój znajduje odzwierciedlenie w każdym aspekcie naszej działalności, od decyzji o zatrudnieniu po rozwój naszych klientów, a także rozwój naszego produktu i jakość obsługi. Jesteśmy dumni tworząc oprogramowanie, które rozwiązuje realne problemy wielu branż a przez co ułatwiają życie naszym klientom i ich klientom dzięki czemu wszyscy zyskują czas aby skupiać się na tym co kochają najbardziej. Sukces i rozwój naszych klientów są naszymi priorytetami, a my nieustannie doskonalimy się, aby zapewnić realizację tych celów. Na rynku Warszawy, Katowic czy Wrocławia wraz z liderami branży Facility Management dbamy o stan techniczny biur, zakładów przemysłowych i budynków. Obsługujemy windy, dostarczamy wodę, dbamy o świeże powietrze, generujemy zieloną energię, rozświetlamy ulice w Bytomiu i Gdańsku. Pracujemy głęboko pod ziemią i na wysokościach serwisując turbiny wiatrowe. Każde nowe zastosowanie naszej aplikacji jest dla nas motywacją do nieustannego rozwoju.

4+

Lata na rynku


300+

Zadowolonych klientów


20

Specjalistów w zespole


300k

Zadań w systemie


Poznaj naszych liderów, którzy na codzień są bezpośrednio zaangażowani w sukces naszych klientów, partnerów i pracowników Locatick.

Sławek Stolarski

CEO

Doświadczony menadżer skupiony na rozwoju zespołów i organizacji. Posiada ponad 10-letnie, międzynarodowe doświadczenie zawodowe w zakresie controllingu, sprzedaży i zarządzania projektami.

stolarski@locatick.com +48 504 209 714

Piotr Zakrzewski

CTO

Programista z ponad 10-letnim doświadczeniem w takich technologiach jak PHP, Symfony, JScript, Angular, Mysql, Postgresql oraz w projektowaniu aplikacji mobilnych Android i w technologii Hybrid NativeScript.

zakrzewski@locatick.com

W czym mogę Ci pomóc?

Nasza konsultantka Karolina odpowie na wszystkie Twoje pytania od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Karolina Tuniewicz

Customer Specialist

+48 531 237 175
karolina.tuniewicz@locatick.com