Cennik

Elastyczne podejście pozwala dostosować plan do rozwoju Twojej firmy.

Cennik dostosowanydo Twoich potrzeb

Skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę dopasowaną do Twojego biznesu. Obsługujemy zarówno nieduże firmy jak i rozbudowane organizacje, które potrzebują indywidualnego podejścia.

Szybki Start

 • Oferta dla firm do 20 pracowników
 • Wszystkie aktualnie dostępne moduły
 • Miesięczna opłata już od 650 zł dla 5 kont użytkownika
 • Dodatkowe konto 90zł od użytkownika

Następny poziom

Masz większe potrzeby?
Sprawdźmy jak możemy Ci pomóc.

Wdrożymy i skonfigurujemy system pod potrzeby Twojej firmy:

 • szkolenie pracowników,
 • import danych,
 • tworzenie dedykowanych map.

Pomożemy przygotować dedykowane rozwiązania

 • Zaprojektujemy dodatkowe moduły i rozwiązania
 • Stworzymy integrację z kluczowymi systemami Twojej firmy
 • Dodatkowe prace rozliczane na bazie wyceny godzinowej
 • Oferta dla minimum 20 użytkowników

Zaufali nam

Chcesz poznać dokładną ofertę cenową?

Często zadawane pytania:

Ceny podane są dla mniejszych organizacji. Locatick jest łatwy do wdrożenia, możesz go wdrożyć samodzielnie dla swojego Zespołu, ale warto skontaktować się z nami i sprawdzić nasze dodatkowe wsparcie. Z naszego doświadczenia, te 15 min na rozmowę o potrzebach i oczekiwaniach często oszczędza długie godziny przy wdrożeniu.

Locatick może pełnić wiele funkcji - przypomnienia czy powiadomienia pozwolą Ci skupić się na najważniejszych rzeczach - o wszystkich zmianach, opóźnieniach czy awariach przy zleceniach będziesz automatycznie informowany. Dla Twoich Klientów Locatick pomoże zapewnić wysoką jakość usług poprzez takie usługi jak SMS z powiadomieniem “jestem w drodze” czy lista kontrolna czynności do wykonania przez Twojego pracownika.

Pamiętaj, wdrażanie systemów dla większych firm, większej liczby pracowników jest zawsze kilkukrotnie dłuższym i droższym procesem.

Locatick jest elastyczny i nie wymaga rozbudowanych formularzy. To Ty decydujesz jakich informacji potrzebujesz. Dla mniejszych firm potwierdzeniem i weryfikacją wykonania będą dodane zdjęcia, dla większych firm, czy bardziej wymagających prac istnieje możliwość skonfigurowania protokołów i list kontrolnych bezpośrednio w Systemie.

Brak ogólnodostępnej, uporządkowanej bazy wszystkich zleceń tworzy ukryte koszty organizacji. Przetwarzanie papierowych protokołów, ręczne zapisywanie zdjęć przesłanych przez pracowników z terenu to długie i uciążliwe szukanie właściwego potwierdzenia zadania gdy potrzebuje ich klient, podwykonawca lub zamawiający. Brak historii wcześniejszych napraw lub zrealizowanych usług to dłuższy czas realizacji i większe ryzyko błędów.,

Skontaktuj się z nami

Zaprezentujemy Tobie nasz system. Przygotujemy darmową analizę korzyści i obszarów wsparcia wraz z indywidualną ofertą

Tel. +48 535 694 454
mail: info@locatick.com

Locatick Sp. z o.o.
Porcelanowa 23
40-246 Katowice, Polska